web sayfası

web sayfası nasıl açılır

web sayfası nedir

web sayfası tasarımı

web sayfası oluşturma

seo

seo nedir

seo uzmanı

logo tasarım

grafik tasarım

dijital işler

markamı öne çıkar

sosyal medya

sosyal medya yönetimiz

graik tasarım
broşür tasarım
logo tasarım

Markanız için doğru pazarlama stratejisini belirleyerek, iletişim odaklı projeler geliştiriyoruz. Dijital kimliğinizi oluşturmada yardımcı oluyor ve yaratıcı fikirlerimizle bilinirliliğinizi arttıyoruz. Dijital İletişim Danışmanlığı, Sosyal Sorumluluk Projeleri, Sosyal Medya Yönetimi, Web Sitesi Tasarımı, Google Reklamları, Video & Fotoğraf Prodüksiyonları yapıyoruz

Optimum Ajans olarak, sizi hedeflerinize ulaştıran etkili metin yazarlığı, masaüstü veya gerçek çekim video prodüksiyonları ve reklamlarınız için görsel tasarım hizmetleri sağlıyoruz. İhtiyacınız ne ise o doğrultuda çözümler sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama faaliyetlerinin her aşamasını ölçümleyerek ilerliyoruz. Elde ettiğimiz sonuçlara göre her aşamada optimizasyon yapıyor, kampanyaların verimini artırıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması, tüm faydaları için, onu sadece bir sayı oyununa indirgeme eğiliminde olan birçok kişi tarafından genellikle yanlış anlaşılır. Doğru yapıldığında, aslında işletmelerin daha güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmasına, büyük miktarda yüksek kaliteli kitlelere ulaşmasına yardımcı olabilir ve ayrıca markalaşma için yeni fırsatlar sunar.

Alışveriş yapanların görsel duyularına hitap etmek, satışları artırmak için uygulayabileceğiniz en etkili taktiklerden biridir ve anında bir etki yaratmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç görsel mağazacılık ipucudur.

Başarılı çok kanallı e-ticaret yönetimi nasıl sağlanır? İşte denetlenmeden uygulanacak 10 ipucu!

E-ticaret yazılımlarının en önemli faktörü güvenlikli olmalıdırlar. Güvenli bir altyapıya sahip olmayan e-ticaret sitelerinden başarı beklemek gerçekçi bir bakış olmayacaktır.

Yüzyıldan itibaren açık hava reklamları ve posterlerle ortaya çıkan pazarlama yöntemleri 21. yüzyılla birlikte dijitale entegre hale gelmiştir. Halen gelişimini sürdüren pazarlama teknikleri arasında şunlar yer alır...

Teknolojik gelişmeler ve buna bağlı olarak değişen ihtiyaçlar doğrultusunda pazarlama stratejilerinde dijitalleşmeye adım atılmıştır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin yerini dijital pazarlama yöntemlerine bıraktığını söylemek mümkündür...

Satışta görselliğin gücüAlışveriş yapanların görsel duyularına hitap etmek, satışları artırmak için uygulayabileceğiniz en etkili taktiklerden biridir ve anında bir etki yaratmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç görsel mağazacılık ipucudur.

Görsel mağazacılık, mağazanızı potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek şekilde sunma uygulamasıdır. İster inanın ister inanmayın, bilinçaltı kararlarımızın çoğu tamamen bizim görüşümüze dayalıdır, bu nedenle görsel mağazacılık satışları en üst düzeye çıkarmanızı sağlamak için uzun bir yol kat edebilir. Renklerden düzene kadar, yaptığınız her şey müşterilerinizi görsel olarak etkileyecek ve bunun arkasına bir strateji koymamanız için hiçbir neden yok. İşte görsel mağazacılığın gücüyle nasıl daha iyi satış yapılacağına dair rehberimiz.

Hedef Kitlenizi Tanıyın

Onlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, birinin duyularına gerçekten itiraz edemezsiniz. Bu nedenle, hedef kitlenizi araştırmak için biraz zaman ve çaba harcayın, çünkü yaştan cinsiyete kadar her şey mağazayı görsel olarak sunma şeklinizi etkileyecektir. Örneğin renklerin cinsiyet, yaş ve konuma bağlı olarak farklı bir etkisi vardır, bu nedenle tam olarak neyi başarmak istediğinizi bilmek burada çok önemlidir. Matematik basit: Hedef kitleniz hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, mağazanızı onlardan hoşlanacak şekilde kurabilirsiniz.

Renkleri Seçin

Görsel çekicilik söz konusu olduğunda renkler son derece önemlidir. Çoğu insan, herhangi bir ürünün üzerindeki bir rengi hatırlayacaktır, bu nedenle renk düzeninizle doğru düğmelere bastığınızdan emin olun. Alışveriş yapanlar, mağazaya girdikten sonra 90 saniyenin altında alışveriş yapıp yapmamaya da karar verecek ve onları bir şey almaya ikna etme konusunda renk önemli bir rol oynuyor. Her zaman markanızın logosunu aklınızda bulundurun ve marka bilincini güçlendirmek için eşleşen renkler kullanmaya çalışın.

Plan Oluşturun

Ürünlerinizi nereye yerleştireceğinizi planlamak, iyi bir görsel satış stratejisi için hayati önem taşır. Çok çeşitli farklı ürünlerle bu zor olabilir, bu nedenle çoğu işletme bir plan oluşturmak için bir planogram kullanacaktır. Ya geleneksel bir planograma gidip bir kağıda çizebilir ya da sadece duruma uygun bir planogram yazılımı kullanabilirsiniz. Her durumda, yalnızca yeniden düzenlemek için onları ayarlamak için zaman harcamadan ekranları görselleştirmenize yardımcı olacaktır. Uzun vadede zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar, bu nedenle ne kadar erken başlarsanız, sizin ve mağazanız için o kadar iyi olur.

Pencere Ekranları

Çoğu müşterinin ilk fark ettiği şey vitrinlerinizdir ve orada bir izlenim bırakmayı başarırsanız, satışın yarısına gelmiş olacaksınız. Sadece mağazaya yeni müşteriler çekmekle kalmaz, aynı zamanda mevcut müşterilerinizi gördüklerine göre bir şeyler satın almaya ikna edebilir. Optimum Ajans adlı bir şirket tam da bunu yapmak için çözümler sunuyor. Vitrinlerin şeffaf olmasını isteyeceksiniz, bu nedenle Optimum Ajans vitrin çözümlerini tercih etmek, ürünlerinizi görünür kılmak ve yakındaki yayaların dikkatini çekmek için iyi seçeneklerdir. Hem eski hem de yeni müşterilerin mağazanızla ilgilenmesini sağlamak için vitrinlerinizi en az iki ayda bir değiştirmeniz gerektiğini unutmayın.

Avantajınız İçin Üçlü Setler Kullanın

Ekran oluşturma söz konusu olduğunda, bilmeniz gereken tek sayı üçtür (fiyat etiketlerinin yanı sıra). Ürünlerinizi bu şekilde düzenlemek, müşterileriniz üzerinde maksimum etki için Üç Kuralına uymanız anlamına gelir. Hedef müşterilerinize bağlı olarak, üç ürünü yükseklik, genişlik ve hatta en iyi değere göre gruplayabilirsiniz. Müşterilerinizin seçim yapmasına izin vermelisiniz, ancak yapmak istediğiniz şey, bunu yapmalarını çok kolaylaştırmaktır. Ürünleri üçe gruplamak, doğru yapılırsa müşterilerinizi görsel olarak da etkiler, bu nedenle kendi yararınıza kullanın.

Benzersiz olmak

Müşterilerinizin görsel duyularına hitap etmek, satışları en üst düzeye çıkarmak söz konusu olduğunda yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir, işte tam da bu nedenle görsel mağazacılık popülerlikte bu kadar artış gördü. Cesur olun; Görsel ifadeniz ne kadar benzersiz olursa, rakiplerinizden o kadar çok öne çıkarsınız. Gerçekten rakiplerinin önüne geçmek istiyorsanız, tüketici ve alışveriş trendlerini takip etmek de önemlidir. Bu ipuçlarını izleyin ve satışlarınız üzerinde maksimum etki için mağazanıza en uygun olanı deneyin.
Her iş ortağımızın kendilerine özgü hedefleri aşmasına yardımcı olmak için en yenilikçi ve özgün yollar bulmak konusunda kararlıyız.

Biz markanızın online görünürlüğünü ve sosyal medya etkileşimlerini geliştirip, ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürelim, siz de işinize odaklanın, mutlu olun.