web sayfası

web sayfası nasıl açılır

web sayfası nedir

web sayfası tasarımı

web sayfası oluşturma

seo

seo nedir

seo uzmanı

logo tasarım

grafik tasarım

dijital işler

markamı öne çıkar

sosyal medya

sosyal medya yönetimiz

graik tasarım
broşür tasarım
logo tasarım

Markanız için doğru pazarlama stratejisini belirleyerek, iletişim odaklı projeler geliştiriyoruz. Dijital kimliğinizi oluşturmada yardımcı oluyor ve yaratıcı fikirlerimizle bilinirliliğinizi arttıyoruz. Dijital İletişim Danışmanlığı, Sosyal Sorumluluk Projeleri, Sosyal Medya Yönetimi, Web Sitesi Tasarımı, Google Reklamları, Video & Fotoğraf Prodüksiyonları yapıyoruz

Optimum Ajans olarak, sizi hedeflerinize ulaştıran etkili metin yazarlığı, masaüstü veya gerçek çekim video prodüksiyonları ve reklamlarınız için görsel tasarım hizmetleri sağlıyoruz. İhtiyacınız ne ise o doğrultuda çözümler sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama faaliyetlerinin her aşamasını ölçümleyerek ilerliyoruz. Elde ettiğimiz sonuçlara göre her aşamada optimizasyon yapıyor, kampanyaların verimini artırıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması, tüm faydaları için, onu sadece bir sayı oyununa indirgeme eğiliminde olan birçok kişi tarafından genellikle yanlış anlaşılır. Doğru yapıldığında, aslında işletmelerin daha güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmasına, büyük miktarda yüksek kaliteli kitlelere ulaşmasına yardımcı olabilir ve ayrıca markalaşma için yeni fırsatlar sunar.

Alışveriş yapanların görsel duyularına hitap etmek, satışları artırmak için uygulayabileceğiniz en etkili taktiklerden biridir ve anında bir etki yaratmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç görsel mağazacılık ipucudur.

Başarılı çok kanallı e-ticaret yönetimi nasıl sağlanır? İşte denetlenmeden uygulanacak 10 ipucu!

E-ticaret yazılımlarının en önemli faktörü güvenlikli olmalıdırlar. Güvenli bir altyapıya sahip olmayan e-ticaret sitelerinden başarı beklemek gerçekçi bir bakış olmayacaktır.

Yüzyıldan itibaren açık hava reklamları ve posterlerle ortaya çıkan pazarlama yöntemleri 21. yüzyılla birlikte dijitale entegre hale gelmiştir. Halen gelişimini sürdüren pazarlama teknikleri arasında şunlar yer alır...

Teknolojik gelişmeler ve buna bağlı olarak değişen ihtiyaçlar doğrultusunda pazarlama stratejilerinde dijitalleşmeye adım atılmıştır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin yerini dijital pazarlama yöntemlerine bıraktığını söylemek mümkündür...

E-ticaret Yazılımı Nasıl Olmalı?

E-ticaret yazılımlarının en önemli faktörü güvenlikli olmalıdırlar. Güvenli bir altyapıya sahip olmayan e-ticaret sitelerinden başarı beklemek gerçekçi bir bakış olmayacaktır. Güvenlik dışında bir e-ticaret yazılımında olması beklenen özellikleri şöyle sıralanabilir:

• E-ticaret yazılımı arama motorlarına uygun olarak hazırlanmalıdır.
• Tasarım özelliklerinin geliştirilebilir olması son derece önemlidir.
• Sanal POS ve alternatif ödeme seçeneklerini içermelidir.
• Rahat ve kolay ve düzenli kullanılabilen bir yönetim paneline sahip olmalıdır.
• Ayrıcalıklı özellikler içermelidir ve e-ticaret sitesiyle ilgili her türlü detayı bünyesinde barındırmalıdır.

E-ticaret Yazılımında Olması Gereken Özellikler

E-ticaret sitesinin saldırılara ya da siteye zarar verebilecek etkenlere karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bu nedenle iyi bir e-ticaret yazılımında güvenlik unsuru ön planda tutmalı ve sorunlara çözüm sağlayabilen bir sistem olarak kurgulamalıdır. 128 bit ya da SSL sertifikası kullanılarak müşteri bilgilerinin de güvende tutulmasına dikkat edilmelidir. E-ticaret sitelerinin başarısına arama motorundaki sıralaması yüksek oranda etki eder. Bu nedenle iyi bir e-ticaret yazılımından arama motoru uyumlu olması beklenir. Yazılım geliştirilirken otomatik site haritası oluşturulmalı ve sitenin arama motorlarında tanınır hale getirilmesi gerekmektedir. SEO eklentisine sahip olan e-ticaret siteleri arama motorlarında üst sıralarda yer bulabilirler. E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan modüller ürün ekleme, sipariş ve kargo kontrol alanlarıdır. Rahat ve kolay kullanıma sahip bir yönetim paneli üzerinden bu modüllere kısa sürede ulaşılabilir.

E-ticaret sitesi için hazırlanan yazılımın tek seferlik değil sürekli geliştirilebilir bir tasarıma sahip olması şarttır. Tasarımın ve de altyapının gelişen teknolojiyle uyumlu hale getirilebilmesi büyük önem taşır. Farklı ödeme sistemleriyle ilgili de gerekli düzenlemelerin titizlikle yapılması gerekir. Özellikle kredi kartı kullanımlarında sanal POS modülünün sorunsuz çalışıyor olması şarttır. Ödeme güvenliğinin sağlanması için 3D secure, 128 bit şifreleme ve SSL sertifikası kurulumlarını da içermelidir. Eğer uluslararası alanda e-ticaret faaliyetinde bulunmak istiyorsanız geniş kitlelere ulaşabilmek için çoklu dil seçeneği özelliğini devreye almanız gerekir. Yazılım paketinizde bu özelliğe de yer vererek müşterilerle daha iyi iletişim kurabilirsiniz.

E-ticaret Yazılımı Modülleri
E-ticaret sistemleri oluşturulurken web sitesinin tüm özellikleri ve gereklilikleri göz önüne alınır. Yazılımla özgün ve markaya özgü bir tasarım yapılmalıdır. Mobil uyumlu kullanım özelliği de sağlanması büyük avantaj sağlar. E-ticaret yazılımlarında sitenin niteliğine göre farklı modüller bulunur. Bu modüller şunlardır:

• Sipariş takip modülü
• Kargo takip modülü
• Satış, iade ve güvenlik sözleşmesi modülü
• Filtreleme modülü
• Stok takip modülü
• 3D güvenli alışveriş sistemi
• Duyuru bölümü
• Kupon ve hediye çeki modülü
• Üye takip modülü
• Sınırsız kategori ekleme bölümü
• Sınırsız ürün ekleme bölümü
• Üyelik oluşturma modülü

Her iş ortağımızın kendilerine özgü hedefleri aşmasına yardımcı olmak için en yenilikçi ve özgün yollar bulmak konusunda kararlıyız.

Biz markanızın online görünürlüğünü ve sosyal medya etkileşimlerini geliştirip, ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürelim, siz de işinize odaklanın, mutlu olun.